PU3921FKMP50R001L
DigiKeys varenummer
YAG6126TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG6126CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG6126DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PU3921FKMP50R001L
Beskrivelse
RES 0.001 OHM 1% 5W 3921
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mOhms ±1% 5W Chipmodstand Ikke-standard Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PU3921FKMP50R001L Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Ikke-standard
Modstand
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,205" B (10,00mm x 5,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,19mm)