PU2512FKNP50R001L
DigiKeys varenummer
13-PU2512FKNP50R001LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PU2512FKNP50R001LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PU2512FKNP50R001LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PU2512FKNP50R001L
Beskrivelse
RES 0.001 OHM 1% 5W 2512
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mOhms ±1% 5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±175ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)