PT1206FR-7W0R33L
DigiKeys varenummer
YAG5803TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG5803CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG5803DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PT1206FR-7W0R33L
Beskrivelse
RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PT1206FR-7W0R33L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)