PNP5WVJR-73-27R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
27 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PNP5WVJR-73-27R
DigiKeys varenummer
PNP5WVJR-73-27R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PNP5WVJR-73-27R
Beskrivelse
RES 27 OHM 5% 5W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PNP5WVJR-73-27R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,295" diam. x 0,669" L (7,50mm x 17,00mm)