PNP4WVJR-73-390R
DigiKeys varenummer
PNP4WVJR-73-390R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PNP4WVJR-73-390R
Beskrivelse
RES 390 OHM 5% 4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
390 Ohms ±5% 4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
PNP4WVJR-73-390R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,669" L (5,50mm x 17,00mm)