PNP3WVJT-73-91R
DigiKeys varenummer
PNP3WVJT-73-91R-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
PNP3WVJT-73-91R
Beskrivelse
RES 91 OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
91 Ohms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Serie
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,512" L (5,50mm x 13,00mm)