PNP300JR-73-0R56
DigiKeys varenummer
13-PNP300JR-73-0R56TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PNP300JR-73-0R56CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PNP300JR-73-0R56
Beskrivelse
RES 0.56 OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 mOhms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PNP300JR-73-0R56 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,181" diam. x 0,453" L (4,60mm x 11,50mm)