PNP300JR-73-0R18
DigiKeys varenummer
13-PNP300JR-73-0R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PNP300JR-73-0R18CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PNP300JR-73-0R18
Beskrivelse
RES 0.18 OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 mOhms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
PNP300JR-73-0R18 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,181" diam. x 0,453" L (4,60mm x 11,50mm)