PNP1WVJR-73-27R er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 5.063
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
27 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PNP1WVJR-73-27R
DigiKeys varenummer
PNP1WVJR-73-27R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PNP1WVJR-73-27R
Beskrivelse
RES 27 OHM 5% 1W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PNP1WVJR-73-27R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,169" diam. x 0,394" L (4,30mm x 10,00mm)