PNP1WVJR-52-0R15
DigiKeys varenummer
13-PNP1WVJR-52-0R15TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PNP1WVJR-52-0R15CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
PNP1WVJR-52-0R15
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 mOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PNP1WVJR-52-0R15 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,169" diam. x 0,394" L (4,30mm x 10,00mm)