PNP10VJT-91-18R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
18 Ohms ±5% 10W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PNP10VJT-91-18R
DigiKeys varenummer
PNP10VJT-91-18R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PNP10VJT-91-18R
Beskrivelse
RES 18 OHM 5% 10W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PNP10VJT-91-18R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,315" diam. x 1,732" L (8,00mm x 44,00mm)