PE2512FKE070R07L
DigiKeys varenummer
YAG2157TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG2157CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG2157DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE2512FKE070R07L
Beskrivelse
RES 0.07 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
70 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
EDA/CAD-modeller
PE2512FKE070R07L Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)