PE2512FKE070R006L | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PE2512FKE070R006L |
Beskrivelse | RES 0.006 OHM 1% 1W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PE2512FKE070R006L Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,035" (0,89mm) |