PE2512DKE7W0R02L
DigiKeys varenummer
PE2512DKE7W0R02L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PE2512DKE7W0R02L
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 0.5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 mOhms ±0,5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
EDA/CAD-modeller
PE2512DKE7W0R02L Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)