PE2010FKE7W0R08L
DigiKeys varenummer
13-PE2010FKE7W0R08L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PE2010FKE7W0R08L
Beskrivelse
RES 0.08 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)