PE2010DKE070R025L
DigiKeys varenummer
13-PE2010DKE070R025LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PE2010DKE070R025LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PE2010DKE070R025LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE2010DKE070R025L
Beskrivelse
RES 0.025 OHM 0.5% 1/2W 2010
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 mOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PE2010DKE070R025L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)