PE1206JRM7W0R006L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
6 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE1206JRM7W0R006L
DigiKeys varenummer
PE1206JRM7W0R006L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PE1206JRM7W0R006L
Beskrivelse
RES 0.006 OHM 5% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PE1206JRM7W0R006L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)