PE1206FRM7W0R02L
DigiKeys varenummer
13-PE1206FRM7W0R02LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PE1206FRM7W0R02LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PE1206FRM7W0R02LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE1206FRM7W0R02L
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PE1206FRM7W0R02L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)