PE1206FKM470R1Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 1.420
Datablad
100 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Metalfolie
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE1206FKM470R1Z
DigiKeys varenummer
13-PE1206FKM470R1Z-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PE1206FKM470R1Z
Beskrivelse
RES 0.1 OHM 1% 1W 1206
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)