PE1206FKM470R005Z
DigiKeys varenummer
13-PE1206FKM470R005ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PE1206FKM470R005ZCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PE1206FKM470R005ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE1206FKM470R005Z
Beskrivelse
RES 0.005 OHM 1% 1W 1206
Detaljeret beskrivelse
5 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Metalfolie
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)