PE1206FKF7W0R01Z
DigiKeys varenummer
13-PE1206FKF7W0R01ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PE1206FKF7W0R01ZCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PE1206FKF7W0R01ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PE1206FKF7W0R01Z
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Metalfolie
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)