PE0603FRF470R015L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
15 mOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PE0603FRF470R015L
DigiKeys varenummer
PE0603FRF470R015L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PE0603FRF470R015L
Beskrivelse
RES 0.015 OHM 1% 2/5W 0603
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PE0603FRF470R015L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,030" B (1,60mm x 0,76mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)