PA2512FKM7W0R005E
DigiKeys varenummer
YAG6105TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG6105CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG6105DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKM7W0R005E
Beskrivelse
RES 0.005 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
5 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PA2512FKM7W0R005E Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)