PA2512FKM070R007E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
7 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PA2512FKM070R007E
DigiKeys varenummer
13-PA2512FKM070R007E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKM070R007E
Beskrivelse
RES 0.007 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)