PA2512FKF7T0R022E
DigiKeys varenummer
13-PA2512FKF7T0R022ETR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PA2512FKF7T0R022ECT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PA2512FKF7T0R022EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKF7T0R022E
Beskrivelse
RES 0.022 OHM 1% 3W 2512
Detaljeret beskrivelse
22 mOhms ±1% 3W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)