PA2512FKF7T0R003E
DigiKeys varenummer
YAG5998TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG5998CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG5998DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKF7T0R003E
Beskrivelse
RES 0.003 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
3 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PA2512FKF7T0R003E Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)