PA2512FKF070R005L det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 3.492
Datablad
Opgradering
På lager: 29
5 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PA2512FKF070R005L
DigiKeys varenummer
PA2512FKF070R005L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKF070R005L
Beskrivelse
RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PA2512FKF070R005L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)