PA2512FKE7T0R01E
DigiKeys varenummer
13-PA2512FKE7T0R01ETR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PA2512FKE7T0R01ECT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PA2512FKE7T0R01EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKE7T0R01E
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 3W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)