PA2512FKE070R05E
DigiKeys varenummer
13-PA2512FKE070R05ETR-ND - Tape & Reel (TR)
13-PA2512FKE070R05ECT-ND - Afskåret tape (CT)
13-PA2512FKE070R05EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKE070R05E
Beskrivelse
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)