PA1206FRM470R01Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
10 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PA1206FRM470R01Z
DigiKeys varenummer
13-PA1206FRM470R01ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PA1206FRM470R01Z
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)