PA1206FRM070R004L
DigiKeys varenummer
13-PA1206FRM070R004LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
PA1206FRM070R004L
Beskrivelse
RES 0.004 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)