P4KE540A-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
740V Klemme 540mA Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-204AL (DO-41)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
P4KE540A-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-P4KE540A-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
P4KE540A-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 459VWM 740VC DO204AL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
540mA
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
459V
Pakke/hus
DO-204AL, DO-41, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
513V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
740V