MFR25SFTE52-5K62
DigiKeys varenummer
MFR25SFTE52-5K62-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MFR25SFTE52-5K62
Beskrivelse
RES 5.62K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
5.62 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MFR25SFTE52-5K62 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)