MFR25SFBE52-1K62
DigiKeys varenummer
MFR25SFBE52-1K62-ND
Producenter
Producentens varenummer
MFR25SFBE52-1K62
Beskrivelse
RES 1.62K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1.62 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)