MFR25SDBE52-25R8
DigiKeys varenummer
MFR25SDBE52-25R8-ND
Producenter
Producentens varenummer
MFR25SDBE52-25R8
Beskrivelse
RES 25.8 OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
25.8 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
EDA/CAD-modeller
MFR25SDBE52-25R8 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)