MFR100FRF52-768K
DigiKeys varenummer
MFR100FRF52-768K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MFR100FRF52-768K
Beskrivelse
RES 768K OHM 1% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
768 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,177" diam. x 0,453" L (4,50mm x 11,50mm)