MFR-25FTF52-9K31
DigiKeys varenummer
MFR-25FTF52-9K31-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FTF52-9K31
Beskrivelse
RES 9.31K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
9.31 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)