MFR-25FTE52-200R
DigiKeys varenummer
13-MFR-25FTE52-200RCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-MFR-25FTE52-200RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FTE52-200R
Beskrivelse
RES 200 OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
200 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MFR-25FTE52-200R Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)