MFR-25FRFPN56R
DigiKeys varenummer
MFR-25FRFPN56R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FRFPN56R
Beskrivelse
RES 56 OHM 1% 1/4W PANASERT
Detaljeret beskrivelse
56 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Panasert
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)