MFR-25FRF52-931K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 4.490
Datablad
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
931 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MFR-25FRF52-931K
DigiKeys varenummer
931KXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FRF52-931K
Beskrivelse
RES 931K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MFR-25FRF52-931K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)