MFR-25FRF52-887R | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MFR-25FRF52-887R |
Beskrivelse | RES 887 OHM 1% 1/4W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 887 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MFR-25FRF52-887R Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm) |