MFR-25FRF52-11K
DigiKeys varenummer
13-MFR-25FRF52-11KTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-MFR-25FRF52-11KCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FRF52-11K
Beskrivelse
RES 11K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
11 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MFR-25FRF52-11K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)