MFR-25FBF52-243R
DigiKeys varenummer
243XBK-ND
Producenter
Producentens varenummer
MFR-25FBF52-243R
Beskrivelse
RES 243 OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
243 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MFR-25FBF52-243R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)