MFR-12FRF52-3K74
DigiKeys varenummer
MFR-12FRF52-3K74-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MFR-12FRF52-3K74
Beskrivelse
RES 3.74K OHM 1% 1/6W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.74 kOhms ±1% 0,167W, 1/6W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MFR-12FRF52-3K74 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)