MFP25SBBD52-8K32
DigiKeys varenummer
MFP25SBBD52-8K32-ND
Producenter
Producentens varenummer
MFP25SBBD52-8K32
Beskrivelse
RES 8.32K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.32 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)