MFP1WSBBD52-33K
DigiKeys varenummer
MFP1WSBBD52-33K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MFP1WSBBD52-33K
Beskrivelse
RES 33K OHM 0.1% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)