MF0207FTE52-124R
DigiKeys varenummer
13-MF0207FTE52-124RCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-MF0207FTE52-124RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MF0207FTE52-124R
Beskrivelse
RES 124 OHM 1% 0.6W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
124 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)