MCF25SJR-1K5
DigiKeys varenummer
13-MCF25SJR-1K5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCF25SJR-1K5
Beskrivelse
RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W MELF
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCF25SJR-1K5 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ -600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
MELF, 0204
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,138" L (1,40mm x 3,50mm)