HHV1WSJT-73-1M1Y
DigiKeys varenummer
HHV1WSJT-73-1M1Y-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
HHV1WSJT-73-1M1Y
Beskrivelse
RES 1.1M OHM 5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 MOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,177" diam. x 0,453" L (4,50mm x 11,50mm)