HHV-50FT-52-402K
DigiKeys varenummer
HHV-50FT-52-402K-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-50FT-52-402K
Beskrivelse
RES 402K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
402 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)